Ubytování - Typy pokojů

PENZION NA STAVIDLE

Nabízíme širokou škálu pokojových typů pro různé potřeby našich hostů. Od standardních dvoulůžkových pokojů s oddělenými nebo manželskými postelemi až po prostorné podkrovní apartmány s obývacím pokojem a ložnicí. Každý pokoj je plně vybaven pro maximální pohodlí. Naše pokoje jsou ideální pro jednotlivce, páry i rodiny, kteří hledají pohodlí, soukromí a klid během svého pobytu.

Typy pokojů

Apartmán podkrovní - ložnice + obývací pokoj

od 1.268 Kč / osoba / noc

Podkrovní apartmány jsou prostorné a útulné, s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, který je vybaven sedačkou, ideální pro relaxaci po dni plném objevování.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj podkrovní - s manželskou postelí

od 839 Kč/ osoba/ noc

Podkrovní pokoje Penzionu Na Stavidle nabízí dostatek prostoru a místa na odpočinek a příjemný pobyt. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WC, TV, lednička.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele

od 746 Kč / za osobu/ noc

Dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi v Penzionu Na Stavidle nabízí vlastní koupelnu s WC, ledničku, TV, bezplatné Wi-Fi a prostorné skříně.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

od 839 Kč / za osobu a noc

Pokoje s manželskou postelí nabízí elegantní a pohodlné ubytování. Ideální pro páry hledající klid a soukromí. Samozřejmostí je vlastní koupelna a WC, TV, lednička.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj - bezbariérový

od 839 Kč/ osoba / noc

Bazbariérový pokoj se nachází v přízemí Penzionu Na Stavidle. Je vybaven vlastní kuchyňkou s lednicí, TV, skříněmi, prostornou sprchou a WC, uzpůsobenou pro hendikepované.

Rezervovat

Rodinný pokoj s dvěmi ložnicemi

od 1.363 kč / za noc/osobu

Prostorné pokoje s dvěma ložnicemi až pro 4 osoby. Tyto bytové jednotky mají chodbu, WC, koupelnu, velké skříně a dva samostatné pokoje. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Rezervovat